Chat with us, powered by LiveChat

Mariusz Ciepły

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Prezes, jeden z założycieli i głównych akcjonariuszy spółki LiveChat Software S.A. Funkcję Prezesa Zarządu pełni od 2010 r. Posiada wykształcenie wyższe (z tytułem magistra inżyniera informatyki), ukończył informatykę (specjalizacja: inżynieria systemów informatycznych) na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. Współpracował z funduszem Capital Partners S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektach internetowych, współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w USA oraz Europie.

Anna Sitarz

Członek Rady Nadzorczej
Ukończyła Informatykę i Zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej a także Zarządzanie Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2009 roku zaangażowana w rozwój projektów z sektora IT, ze szczególnym doświadczeniem w obszarze sprzedaży. Małżonka Jakuba Sitarza pełniącego funkcję wiceprezesa Venture Inc. Członek Rady Nadzorczej AlgorTrade SA. oraz była Prezes Zarządu Inkubatora Naukowo-Technologicznego S.A.

Urszula Jarzębowska

Członek Rady Nadzorczej
Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie Rachunkowości i Controlingu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku MSR/MSSF. Od 1999 roku związana z Internetem, współzałożycielka serwisu domena.pl, uczestniczyła w budowie Portalu Finansowego Bankier.pl SA od strony administracyjnej. W latach 2001-2006 księgowa Internet Works Sp. z o.o. Od stycznia 2003 roku księgowa- następnie Dyrektor Finansowy LiveChat Software S.A. Małżonka Macieja Jarzębowskiego pełniącego funkcję prezesa Venture Inc.

Marcin Mańdziak

Członek Rady Nadzorczej
Absolwent Prawa na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 10 lat związany z rynkiem kapitałowym. Był współtwórcą oraz długoletnim wiceprezesem zarządu M.W. Trade S.A., która jako pierwsza przeniosła notowania z rynku Newconnect na rynek główny GPW. Od 2013 roku prezes i główny akcjonariusz EFM S.A. Jednocześnie prowadzi firmę Arandela Marcin Mandziak, świadczącą usługi doradcze. Członek Rady Nadzorczej Livechat Software S.A.

Tomasz Chodorowski

Członek Rady Nadzorczej

Inżynier w dziedzinie telekomunikacji oraz IT. Do 2012 roku Członek Rady Nadzorczej Venture Incubator S.A.

color
https://ventureinc.pl/wp-content/themes/imperio/
https://ventureinc.pl/
#4cb747
style1
paged
Wczytywanie postów...
/home/vinc/domains/ventureinc.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Enter your email here
off
on