Chat with us, powered by LiveChat

Time Camp

TimeCamp SA

Spółka jest twórcą aplikacji Timecamp służącej do zarządzania projektami i zadaniami. Działalność spółki koncentruje się na sprzedawaniu licencji na oprogramowanie TimeCamp w modelu SaaS B2B.

Narzędzie oferowane przez spółkę pozwala na monitorowanie projektów i czasu pracowników, fakturowanie projektów oraz ewidencjonowanie czasu pracy. TimeCamp umożliwia automatyczną rejestrację aktywności na komputerze, zapisując czas wykorzystywany w pracy na aplikacjach oraz stronach www. Każdy z pracowników ma nadany login i hasło, co pozwala sprawdzać raporty z ewidencji czasu pracy z dowolnego miejsca. Dodatkowo, system umożliwia monitorowanie czasu pracy na dokumentach. Narzędziem można również mierzyć produktywność.

W zakresie ewidencji czasu pracy, jak i jego fakturowania, narzędzie umożliwia tworzenie statystyk obecności pracowników. Ponadto, system udostępnia proste narzędzie do ewidencjonowania czasu pracy, w którym można wybrać ręczną formę wprowadzania danych po zakończeniu każdego zadania (system dysponuje arkuszami czasu pracy).

Venture Inc S.A. posiada 28,52% udziałów w kapitale zakładowym spółki.

0
0
color
https://ventureinc.pl/wp-content/themes/imperio/
https://ventureinc.pl/
#4cb747
style1
paged
Wczytywanie postów...
/home/vinc/domains/ventureinc.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Enter your email here
off
on